شخصی سازی:
  • رنگبندی:
  • سایز صفحه:

بیش از 2400 مورد بازرسی از مراکز عرضه در سطح استان توسط اداره کل استاندارد

۴ دی ۱۳۹۸ ساعت:8:09:49صبح
بیش از 2400 مورد بازرسی از مراکز عرضه در سطح استان توسط اداره کل استاندارد

مهناز همتی مدیرکل استاندارد استان ایلام اظهار کرد: در نه ماهه نخست از سال جاری بیش از 1000 هزار تن کالای استاندارد از مرز مهران به عراق صادر شده است که این کالا ها تحت نظارت اداره استاندارد شهرستان مهران به کشور عراق صادر شده است.

وی افزود: در این مدت تعداد 1000 مورد آزمون تعیین ماهیت کالاهای صادراتی نیز انجام شد.

مدیر کل استاندارد استان ایلام از بازرسی یک هزار و 500 مورد آزمون و علامت گذاری وسایل سنجش سبک در این مدت خبر داد و یادآور شد: 93 مورد بازرسی نیز از باسکول های ثابت همکف انجام شده است.

همتی تاکید کرد: همچنین در این مدت(نه ماهه اول) 26 مورد صدور پروانه کاربرد علامت استاندارد وگواهی انطباق انرژی، 200 مورد بازرسی از واحدهای تولیدی و خدماتی، 21 مورد تمدید پروانه صدور کاربرد علامت استاندارد و 1274مورد بازرسی از نازل های عرضه سوخت مایع انجام شده است.

وی تصریح کرد:405مورد نمونه برداری از مراکز تولیدی وعرضه کالا464 مورد بازرسی فنی از خدمات تجهیزات بازی و زمین های بازی، بیش از 5368نفرساعت آموزش به کارکنان و مدیران کنترل کیفیت، بازنگری60 مورد استاندارد ملی ایران،2400موردبازرسی از مراکز عرضه و واحدهای صنفی استان از دیگر اقدامات مهم این اداره کل درنه ماه اول سال 1398 بوده است.

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها