شخصی سازی:
  • رنگبندی:
  • سایز صفحه:

مدیرکل استاندارد ایلام از صدور 62 فقره پروانه تأیید صلاحیت مدیران کنترل کیفیت در استان خبر داد

۴ دی ۱۳۹۸ ساعت:1:18:11عصر
مدیرکل استاندارد ایلام از صدور 62 فقره پروانه تأیید صلاحیت مدیران کنترل کیفیت در استان خبر داد

مهناز همتی مدیرکل استاندارد استان ایلام اظهار کرد: اداره کل استاندارد استان در راستای نظارت بر واحدهای تولید و عرضه اقدام به استانداردسازی کالاها می‌کند.

وی افزود: در نه ماهه اول امسال 4 کارگروه ماده 7 ( تایید صلاحیت مدیران کنترل کیفیت ) در این اداره کل تشکیل شد که نتیجه این جلسات منجر به بازگشت یک نفر به واحد تولیدی و پذیرش استعفای 3 نفر از واحد تولیدی گردید.

وی با اشاره به اینکه امسال و سال گذشته هیچ گواهینامه ی آزمایشگاه همکار در استان ابطال نشده، افزود: تمدید صلاحیت 5 آزمایشگاه نیز برای همکاری با سازمان ملی استاندارد در استان ایلام تأیید شد.

مدیرکل استاندارد استان ایلام در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه تأیید و رد صلاحیت آزمایشگاه‌های همکار با اداره کل استاندارد استان افزود: در این راستا در نه ماهه اول سال جاری 5 کمیته فنی در زمینه تمدید گواهینامه آزمایشگاه‌های همکار استان ایلام برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: در نه ماهه اول سال جاری 49 فقره پروانه تأیید صلاحیت مدیران کنترل کیفیت صادر شد که 28 فقره مربوط به صدور پروانه، 18 فقره تمدید پروانه و 3 فقره نیز انتقال پروانه بوده است و در زمینه تأیید صلاحیت مدیران کنترل کیفیت حد مجاز آلاینده های محصولات کشاورزی موفق به صدور 13 فقره پروانه گردیده است.

مدیرکل استاندارد استان اظهار کرد: مدیران کنترل کیفیت واحدهای تولیدی افرادی هستند که صلاحیت آن ها طبق آیین نامه تایید صلاحیت علمی و فنی مدیران کنترل کیفیت به تایید سازمان ملی استاندارد ایران می رسد و پروانه تأیید صلاحیت که دارای اعتبار دو ساله است، را دریافت می کنند.

 

 

 

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها