شخصی سازی:
  • رنگبندی:
  • سایز صفحه:

حذف مکاتبات کاغذی بین شهرداری و اداره کل استاندارد ایلام، جهت تسهیل در امور ارباب رجوع

۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت:1:22:38عصر
حذف مکاتبات کاغذی بین شهرداری و اداره كل استاندارد ايلام، جهت تسهيل در امور ارباب رجوع

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی اداره کل استاندارد ایلام، مجتبی پالیزبان رئیس اداره اندازه شناسی اوزان و مقیاس های اداره کل استاندارد گفت: تشکیل جلسات متعدد با نمایندگان شهرداری های استان در راستای پیشبرد اهداف سازمانی استاندارد و اقدامات استاندارد سازی مرتبط با شهرداری ها و نمایندگان شهرداری ها، نحوه گزارش­ گیری شهرداری ­ها از سامانه مدیریت بازرسی آسانسور جهت هماهنگی حذف کامل مکاتبات کاغذی بین شهرداری ها و اداره کل در فرآیند صدور تاییدیه ایمنی کیفیت آسانسور و تسهیل در امر استانداردسازی آسانسورهای استان در ابتدای مهر ۹۸ انجام گرفت.

پالیزبان با اعلام این مطلب افزود: سامانه مدیریت بازرسی آسانسور در راستای استقرار دولت الکترونیک جهت روان سازی فعالیت ها و شفافیت فرآیند بازرسی آسانسور به منظور ارائه خدمات بهتر در جهت تامین منافع  شهروندان طراحی شده است که تاکنون کلیه فرآیندهای آن در استان در حال بهره برداری بوده به جز بخش مربوط به استعلام تاییدیه ایمنی و کیفیت آسانسور توسط شهرداری های استان که این مهم نیز از اواسط مهر ماه سال جاری اجرایی شده است.

پالیزبان ادامه داد: در این سامانه پس از ثبت درخواست توسط شرکت های فروشنده، ارجاع بازرسی به صورت خودکار بین شرکت های بازرسی تایید صلاحیت شده سازمان ملی استاندارد انجام خواهد شد و برای آسانسورهای ثبت شده در سامانه فوق الذکر پس از طی مراحل استانداردسازی، تاییدیه ایمنی و کیفیت صادر خواهد شد.

شایان ذکر است، این عملیات بدون دخالت افراد انجام می گیرد و اطلاع رسانی در تمام مراحل فرآیند بازرسی برای شرکت ها و متقاضی، بوسیله پیامک و پست الکترونیکی انجام می گردد.

پالیزبان تاکید کرد: شهروندان می‌توانند تنها با ارسال پیامک حاوی شناسه ملی آسانسور به سامانه پیامکی 10001517، از اطلاعاتی از قبیل نام شرکت نصاب، نام شرکت بازرسی‌کننده، تاریخ آخرین بازرسی و تاریخ انقضای بازرسی آسانسور، آگاهی پیدا کنند.

وی در پایان اضافه کرد: نصب پلاک شناسه آسانسور در کابین آسانسورها اجباری است و تنها آسانسورهایی که در سامانه استاندارد آسانسور موفق به دریافت تاییدیه ایمنی و عملکرد شده‌اند، می‌توانند دارای شناسه از این سامانه باشند.

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها