شخصی سازی:
  • رنگبندی:
  • سایز صفحه:

انتخاب دوستار استاندارد بین دانش آموزان جهت بازرسی از بوفه های مدارس

۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت:1:03:55عصر
انتخاب دوستار استاندارد بین دانش آموزان جهت بازرسی از بوفه های مدارس

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان ایلام : با هماهنگی های بعمل آمده 6 نفر از  دانش آموزان دبیرستان پسرانه شهید مفتح به عنوان دوستار استاندارد بازرسی بوفه مدارس را انجام می دهند.

فرهادبیگی کارشناس اداره کل استاندارد استان در این بازرسی ها گفت: شما دانش آموزان  آینده سازان این کشور هستید و باید بر مبنای دانایی و توانایی پا به عرصه فعالیت های اقتصادی و اجتماعی در کشور  بگذارید و یکی از راه های رسیدن به این هدف، استاندارد سازی و افزایش کیفیت کالاهای تولیدی و خرید کالاهای ایرانی است.

وی افزود : باید نظارت بر کالاهای تولیدی در استان را افزایش دهیم تا کالاهای تولیدی غیر استاندارد و بی کیفیت به دست مردم نرسد. شما دانش آموزان عزیز یکی از کسانی هستید که می توانید ما را در نظارت براستانداردها یاری رسانید . در واقع شما همیار ما در مدارس هستید.

جعفر فرهادبیگی خطاب به دوستاران استاندارد عنوان کرد:

 اگر محصولات مشمول مقررات استاندارد اجباری در بوفه های مدارس بدون علامت استاندارد دیده باشید بلافاصله با تلفن گویا 1517 به اداره کل استاندارد استان ایلام گزارش دهید تا از طریق بازرسان اداره این اداره کل  هماهنگی به عمل آید و علاوه بر مدارس می توانید هنگام خرید کالا به علامت استاندارد که نشان اطمینان و اعتبار می باشد دقت لازم را داشته و در صورت وجود کالای غیر استاندارد اداره کل استاندارد را در جریان قرار دهید.

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها