شخصی سازی:
  • رنگبندی:
  • سایز صفحه:

برگزاری اولین جلسه شورای فنی اداره کل استاندارد استان

۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت:9:20:03صبح
برگزاری اولین جلسه شورای فنی اداره کل استاندارد استان

اولین جلسه جامع شورای فنی اداره کل استاندارد استان با حضور مدیر کل، روسای ادارات صادرات و واردات، امور آزمایشگاه ها ، اجرا ی استاندارد، معاون ارزیابی انطباق و سایر کارشناسان فنی اداره کل به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان ایلام، در این جلسه ضمن ارائه برنامه  عملکرد استان در سال99 و همچنین درصد تحقق برنامه ها در چهار ماهه اول سال جاری، بر لزوم تمرکز بیشتر روسای ادارات در خصوص برنامه ریزی کامل تر به منظور تحقق برنامه ها تاکید شد.

 

در ادامه جلسه روسای ادارات مسائل و مشکلات موجود در زمینه پیشبرد اهداف اداره کل را مطرح و به بررسی راهکارهای جهت رفع مشکلات پرداختند.

در پایان جلسه مهناز همتی مدیرکل استاندارد، به انجام وظایف محوله سازمانی اداره کل با رعایت پروتکل ها ی بهداشتی با توجه به شرایط استان و کشور تاکید نمود و افزودند: حفظ جان و سلامتی کارکنان اداره کل از اولویت های اداره کل بوده و به همین خاطر همکاران باید دقت ویژه در رعایت موارد بهداشتی خود داشته باشند و بر رعایت پروتکل های بهداشتی و اجرای استاندارد در واحدهای تولیدی و خدماتی نظارت کامل داشته باشند.


برگزاری اولین جلسه شورای فنی اداره کل استاندارد استان
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها