شخصی سازی:
  • رنگبندی:
  • سایز صفحه:

استاندارد مانعی برای تولید بی کیفیت

۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت:11:53:57صبح
استاندارد مانعی برای تولید بی کیفیت

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان ایلام، در نشستی که به منظور افزایش تعامل دو دستگاه استاندارد و صمت، در محل سازمان صمت انجام شد، همتی مدیرکل استاندارد استان ضمن تبریک انتصاب محمدرحیمی به عنوان سرپرست سازمان صمت استان، گفت: در سال جهش تولید همه بخش های حاکمیتی، مردم و تولیدکنندگان باید هماهنگ برای جهش در اقتصاد ملی و تولید گام بردارند و واحدهای تولیدی برای ماندن در چرخه رقابت تولید و برای قبضه بازارهای جهانی ملزم به رعایت استانداردها هستند.

همتی افزود: هدف استاندارد توقف در تولید محصولاتی که طبق ضوابط تولید شده اند نیست بلکه کمک به آنهاست تا بتواند همواره بازار محصولاتشان چه در داخل و چه در خارج از کشور پر رونق باشد و استاندارد مانع تولید بی کیفیت است.

همتی در پایان به جهت آگاه سازی متقاضیان دریافت پروانه بهره برداری خواستار درج الزام رعایت استانداردهای اجباری برای متقاضیان از سوی سازمان صمت شد.

محمدرحیمی سرپرست سازمان صمت در ادامه گفت: این سازمان از سالیان دور تا کنون همواره خود را هم خانواده استاندارد می داند و قطعا" همکاری های دوجانبه این دو دستگاه می تواند باعث جهش چشمگیری در رونق تولید و تولید با کیفیت در استان گردد.

محمدرحیمی در پایان خاطر نشان کرد: با انجام گشت های مشترک دستگاه های مرتبط از جمله صمت و استاندارد می توان هم نظارت بر تولید و توزیع محصولات فاقد مجوز و فاقد استاندارد داشت و هم متخلفین از ضوابط را به راحتی شناسایی و تحویل مراجع  قضایی نمود.


استاندارد مانعی برای تولید بی کیفیت
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها