شخصی سازی:
  • رنگبندی:
  • سایز صفحه:

نشست همتی مدیرکل استاندارد استان با محمدی رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان

۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت:11:01:31صبح
نشست همتی مدیرکل استاندارد استان با محمدی رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان

نشست همتی، مدیرکل  استاندارد استان با رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان در محل  دانشگاه علمی کاربردی ایلام

✅ به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان، مهناز همتی مدیرکل استاندارد، با بیان اجمالی از وظایف و اهداف سازمان ملی استاندارد بر آمادگی این اداره کل را برای تعامل با دانشگاه در زمینه های تدوین استاندارد های ملی و بین المللی، ایجاد کمیته متناظر، دیدار دانشجویان از آزمایشگاه های اداره کل و دیگر زمینه های مرتبط به نقش و اهمیت استاندارد پرداخت. 

همتی افزود: استاندارد ضامن کیفیت بخشی کالاها و خدمات است و در این راستا اقدامات موثری انجام شده است و برای ترویج فرهنگ استاندارد، دانشگاه ها  می توانند نقش بسزایی در مشارکت های دو حوزه استاندارد و دانشگاه باشند.

 

✅ در این دیدار که به منظور بسترهای لارم جهت ایجاد تفاهم نامه مشترک بین دو دستگاه برگزار گردید محمدی  رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان، بر نقش استاندارد در تمام عرصه های زندگی در زمینه کیفیت و ارتقاء سطح تولید اشاره نمودند و بر ضرورت رابطه بین دانشگاه و استاندارد به منظور همگرایی مضاعف جهت دستیابی به تعالی کیفیت با حفظ جایگاه مشتریان و مصرف کنندگان تأکید کردند.

محمدی عنوان کرد: نشان استاندارد بر روی هر کالا احساس آرامش را در افراد جامعه ایجاد می کند و همه اقشار جامعه با اطمینان خاطر می توانند از آن استفاده کنند.

در ادامه این جلسه طرفین بر ایجاد دفتر استانداردسازی در دانشگاه جامع علمی کاربردی و ایجاد تفاهم نامه فیمابین تأکید و پیش نویس تفاهم نامه پس از تأیید مدیر کل استاندارد و رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان به امضاء طرفین برسد.

در پایان این  نشست محمدی گفت: انشاالله ضمن معرفی رابط با استاندارد در آینده ای نزدیک، شاهد استقرار دفتر استانداردسازی در دانشگاه علمی کاربردی استان خواهیم بود.

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها